برش انواع کاغذ, دستگاه برش کاغذ, دستگاه خرد کن کاغذ

دستگاه کاغذ خرد کن انواع آن

دستگاه کاغذ خرد کن انواع آن

دستگاه کاغذ خرد کن انواع آن

دستگاه کاغذ خرد کن انواع آن :دستگاه کاغذ خرد کن درسال 1909 شخصی به نام ” آبوت آگوستوس لا ” دستگاه کاغذ خرد کن را اختراع کرد، که نهصد و ششمین اختراع خود که دستگاه کاغذ خرد کن بود به نام خود ثبت کرد. یکسری از اختراعات آبوت قند خرد کن، اگزوز ماشین، آتش زنه های جدید بوده است. آبوت با اختراع دستگاه کاغذ خرد کن می خواست کمک بزرگی به صنعت مدرن انجام دهد که موفق هم شد.

کاغذ خرد کن چیست؟

دستگاه کاغذ خرد کن و انواع آن

کاغذ خرد کن یا paper shredder یکی از پرکاربر ترین وسایل اداری و خانگی است، که بیشتر برای خردکردن کاغذ و سی دی و اسناد محرمانه مورد استفاده قرار می گیرد.از دستگاه کاغذ خرد کن بیشتر در مراکز دولتی ، شرکت ها ، سازمان ها استفاده می کنند. از این دستگاه برای از بین بردن مدارک و اسناد محرمانه، سی دی ، کارت اعتباری، لوح های فشرده حاوی عکس، اطلاعات و احضارات حساب بانکی که امکان سوء استفاده از ان وجود دارد، را با خرد کردن به شکل رشته ی و پودری در می اید تا اسناد و مدارک قابل تحلیل نباشد.

نحو کار دستگاه کاغذ خرد کن

روش کار با دستگاه خرد کن به این صورت است که کاغذ یا اسناد را وارد دستگاه کرده، دستگاه آن را به صورت پودری یا رشته ی در می اورد. البته این را هم فراموش نکنید که از دستگاه کاغذ خرد کن فقط برای از بردن کاغذ استفاده نمی شود بلکه یکسری از دستگاه ها وجود دارد که توانایی از بین بردن cd ، dvd را نیز دارد.

از دستگاه کاغذ خرد کن برای کم کردن حجم کاغذ های باطله هم استفاده می شود.

دستگاه کاغذ خرد کن و انواع آن
برش کاغذ

انواع کاغذ خرد کن

کاغذ خرد کن به 4 دسته،کاغذ خردکن اداری، کاغذ خرد کن صنعتی، کاغذ خرد کن رشته ای،کاغذ خرد کن پودری تقسیم می شود.

1.کاغذ خردکن اداری:

از این دستگاه بیشتر در ادارات استفاده می شود که بسته به تعداد کاغذ های که در روز امحا می کنند متفاوت است. مثلا یکسری از ادارات تعداد کمتری در روز کاغذ خرد می کنند مثلا 100برک یکسری دیگر در روز بین 3500تا 14000 برگه و یکسری دیگر بیش از 36000 برگه در روز امحا می کنند که بسته به نیاز خود باید دستگاه مورد نیاز خود را خریداری کنند.

2.کاغذ خردکن صنعتی:

از این دستگاه بیشتر در بانک ها یا مراکز مهم که نیاز به از بین بردن مدارک زیادی دارد استفاده می شود که قیمت بالا تری نسبت به بقیه دستگاه ها دارد. استفاده بهتر در این مراکز استفاده از مدل پودری می باشد که دیگر به هیچ عنوان اثری از مدارک باقی نمی ماند.

3.کاغذ خردکن رشته ای:

از این دستگاه بیشتر در مصارف خانگی یا شرکت های با وجود سه کارمند مورد استفاده قرار می گیرد .که این دستگاه ها قادر به برش کاغذ با 8.75 اینج یا 222 میلی متر است که نباید بیشتر از این مقدار کاغذ وارد دستگاه کرد. این دستگاه کغاذ ها را به صورت رشته ای در می اورد که برگرداندن آن ها کار آسانی نیست.

در کل برای از بین بردن اسناد و مدارک مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

4.کاغذ خرد کن پودری:

از این دستگاه بیش تر در سازمان انرزی اتمی و امنیتی و نظامی استفاده می شود که نباید اطلاعاتان ها به جار یدرز پیدا کند. این دستگاه مدارک را به صورت پودری در می اورد و امکان هیچ بازگشتی ندارد. اندازه وارده کاغذ به این دستگاه 9 تا 11 اینج می باشد.

برش کاغذ رشته ای

برای سفارش کاغذ خرد کن کلیک کنید. لینک سفارش محصول

نحو نگهداری از دستگاه کاغذ خرد کن انواع آن

دستگاه را دور از گرد و غبار نگهداری کنید زیرا گرد و غبار آسیب جدی به دستگاه می زند.

لازم است که هرچند وقت یک بار تیغه های دستگاه روغن کاری شود. که این کار را باید یک کاغذ را آغشته به روغن کنید و داخل دستگاه قرار دهید.

مواظب پر شدن مخزن دستگاه باشید که هنگام پرشدن دستگاه و کار با آن به دستگاه آسیب جدی وارد می شود.

هنگام جا به جایی مراقب باشید سیم دستگاه جای گییر نکند و باعث قطعی سیم نشود.

نتیجه گیری:

در این مقاله با دستگاه کاغذ خرد کن انواع آن آشنا شدید و کاربرد آن را دانستید و با انواع آن اشنا شدید در صورت نیاز و خرید وو مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-88854417

021-88854427

09121891217

برای اطلاع از قیمت های بروز محصولات کانال تلگرام مارا دنبال کنید.

برای ارتباط سریع و ثبت سفارش به واتساپ پیام دهید.

0991-4647335

برای دیدن محصولات آنلاین چاپگر پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای ثبت سفارش و مشاوره قبل از خرید محصولات با شماره های زیر تماس بگیرد.

021-88854417

021-88854421

09121891217

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *